Ознака : Иван Јованов

Наши Фаци Слајдер Сцена

Антониа Гиговска и нејзиното момче Иван Јованов си ги обоија косите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Македонската пејачка Антониа Гиговска ја промени бојата на косата во розово, а покрај неа, нова фризура доби и нејзиното момче, Иван Јованов, фронтменот на групата...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Нема да му биде добро на Иван Јованов кога ќе види со кого се бакнува неговата девојка Антониа Гиговска (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Очигледно нема да му биде сеедно на пејачот од „Либеро бенд“, Иван Јованов кога ќе ги види „стори-објавите“ на Инстаграм од неговата девојка, познатата Антониа...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Вака се сака своето момче: Погледнете какво изненадување му приреди Антониа на Иван (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако судиме според она што денеска го видовме на профилот на нејзиниот сакан, Антониа Гиговска може да ја прогласиме за најромантична девојка на естрадата. Имено,...
Лајфстајл Сцена

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Антониа Гиговска откри како се „ќариле“ со момчето Иван (ФОТО)

Igor
Ако треба да го избереме највљубениот пар на македонската музичка естрада без двоумење ќе кажеме – Антониа Гиговска и Иван Јованов, фронтменот од групата „Либеро“....