21.8 C
Скопје
16:17 - 30 мај, 2024

Ознака : Либер

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Иван од „Либеро“ стана татко: Ѝ даде необично име на ќерката

Еспресо
Пејачот Иван Јованов и неговата партнерка Ивана станаа родители на нивното прво заедничко дете – ќерката Ниа. Фронтменот на музичката група „Либеро“ доби голем број...