7.8 C
Скопје
20:28 - 20 февруари, 2024

Ознака : хиерархија

ЛајфстајлСцена

Викторија Бекам го освои модниот свет, но нејзините вработени се против неа

Igor
Викторија Бекам за кратко време стана многу ценета модна дизајнерка. на почетокот многу лица ја исмеваа, но за десет години од работењето таа успеа да...