25.8 C
Скопје
18:38 - 25 јуни, 2024

Ознака : Ѓорѓе Ѓоковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Братот на Новак Ѓоковиќ и сопругата се најдоа среде бурата во Дубаи: Споделија морничави кадри

Еспресо
Силно невреме пропратено со дожд и бурен ветер вчера го зафати Дубаи, а апокалиптичните фотографии и видеа од тој град ги преплавија социјалните мрежи. Познатата...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ОГРАБЕН Е БРАТОТ НА ЃОКОВИЌ: Украдени се пари, накит и скапи часовници

Еспресо
Иако на почетокот се мислеше дека е ограбена куќата на Новак, се покажа дека тоа е куќата на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ во Марбела. Куќата...