36.8 C
Скопје
17:42 - 18 јуни, 2024

Ознака : големина

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ДАЛИ ВАГИНАТА СЕ ПРОШИРУВА ОД МНОГУ СЕКС? Гинеколог ја решава дилемата

Еспресо
Сигурно барем еднаш сте слушнале или прочитале дека женскиот полов орган може да се „прошири“ од многу секс, а како што истакнува гинекологот Алиса Двек,...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

КОЈА ВАГИНА Е ШИРОКА, А КОЈА ТЕСНА? Овие стандардни мерки мора да ги знаете

Еспресо
Вагината е мускул кој, како и секој друг во телото, се стега и релаксира. Опуштањето настанува поради недостаток на вежбање и породување, а најпознати се...
Сцена

Трик кој ќе ви помогне да купите градник со соодветна големина

Igor
Многу жени имаат проблеми при одбирањето на точната големина на градник и неговата потрага понекогаш може да изгледа како вистински кошмар. Но, за среќа, постои...