7.8 C
Скопје
04:37 - 28 февруари, 2024

Ознака : фустанче

Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Елена Велевска позира покрај новогодишната елка во прекратко фустанче!

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска на својот профил на Инстаграм со своите обожаватели сподели фотографија на која позира покрај новогодишна елка. Но, сигурни сме дека малкумина...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Деколтето и краткото фустанче на Анастасија Ражњатовиќ ја „подигнаа температурата“ на Копаоник (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на Цеца Ражњатовиќ, уживаше на втората вечер на фестивалот „Music Week“ на Копаоник. Анастасија вечерта кога настапи најголемата ѕвезда на балканските...
ЛајфстајлСцена

Наставниците и родителите се збуниле: Погледнете како беше облечена Карелуша на првиот школски час на своите ќерки (ФОТО)

Igor
Јелена Карелуша не би била таа, ако и на првиот школски час на своите две ќертки Атина и Ника не се појави во провокативно издание....