4.8 C
Скопје
03:20 - 21 април, 2024

Ознака : Ерменија

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) НА КОЕ МЕСТО ЗАВРШИВМЕ НА ЈУНИОР ЕВРОСОНГ, А КОЈ Е ПОБЕДНИКОТ? „Дајте музика“ ја освоија Европа и испратија моќна порака

Еспресо
Македонските претставници на „Јуниор Евросонг“ завршија на деветтото место. Првото место го освоија претставниците на Ерменија. Иако децата од „Дајте музика“ не победија, моќната порака...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Нејзиното име е Асатрајан Татев, а кога ќе ја слушнете како пее, веруваме дека ќе останете со подотворена уста. Покрај тоа што пее како славеј,...