Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Нејзиното име е Асатрајан Татев, а кога ќе ја слушнете како пее, веруваме дека ќе останете со подотворена уста.

Покрај тоа што пее како славеј, таа ѝ изгледа совршено. Асатрајан е многу популарна во својата земја, но како тргнале работите, ништо чудно да стане и планетарно позната.

Погледнете неколку нејзини видеа:

 

View this post on Instagram

 

😊#nancyajram @nancyajram #aahwnoss #cover #arabicmusic #tatevasatryan @nancyajramclub 🤗

A post shared by Tatev Asatryan (@tatevasatryan_official) on

 

View this post on Instagram

 

@amrdiab #tamallymaak #cover #arabicmusic #tatevasatryan

A post shared by Tatev Asatryan (@tatevasatryan_official) on

 

View this post on Instagram

 

@7sainaljassmi @tatevasatryan_official – Bushret Kheir 🤗🤗🤗

A post shared by Tatev Asatryan (@tatevasatryan_official) on

 

View this post on Instagram

 

#yalili #tatevasatryan 🧡 Կարոտած Բարևներ բոլորին🙋🏻‍♀️😘

A post shared by Tatev Asatryan (@tatevasatryan_official) on

Слични објави

Во вртлогот на љубовта и војната: Династијата Романови, трагична судбина на руските принцези

Еспресо

Почина познатиот актер, ѕвездата на „Брејкинг Бед“ и „Tвин Пикс“

Igor

Најмодерните пролетни аксесоари – Louis Vuitton сандали

Igor

„Јас сум пи*ко, Ана“! Аудиоснимка во која Ана Николиќ објаснува како му го уништила автомобилот на Раста (ВИДЕО)

Igor

Дунавка Трифуновска: Клучот е во чаевите и храната

Еспресо

Есента никогаш не изгледала подобро! Шик парче облека кое ќе ве стопли и направи да изгледате фантастично (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

4 × оне =

Слични објави

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Igor

Здрави палачинки кои можете да ги јадете без грижа на совест

Igor

Потполно природен ЕЛИКСИР за слабеење: Јачменова вода која ги топи килограмите

Еспресо

УШТЕ ЕДЕН ВО НИЗА! Легендарниот Роберт Де Ниро обвинет за злоставување!

Igor

ИДЕЈА ЗА СОВРШЕН ПОЈАДОК: Бруската по оригинален италијански рецепт

Igor

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Igor