10.8 C
Скопје
02:38 - 28 февруари, 2024

Ознака : Асатрајан Татев

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поради оваа ПРЕУБАВА девојка уште утре ќе започнете да учите ерменски песни (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Нејзиното име е Асатрајан Татев, а кога ќе ја слушнете како пее, веруваме дека ќе останете со подотворена уста. Покрај тоа што пее како славеј,...