22.8 C
Скопје
00:33 - 18 јуни, 2024

Ознака : добра

Лајфстајл

За стабилен брак: Задолжителни навики со партнерот пред спиењето

Еспресо
За да имате добра врска и брак потребно е да работите на тоа. Ова се неколку чекори што гарантираат мир во куќата. Не работете ноќе...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Еспресо
За време на 40-минутниот разговор за поткастот „Среќна мајка, среќно дете“ војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон изјави дека го доживеала тоа што и многу други...