16.8 C
Скопје
15:37 - 27 февруари, 2024

Ознака : демант

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

Директорот на најголемата руска банка го демантира Путин: „Ќе требаат 10 години за опоравување од санкциите“

Еспресо
Сбербанк е главната руска банка, а не маргинален глас во и околу Кремљ. И главниот извршен директор на Сбербанк, Херман Греф, се чувствуваше принуден да...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Пејачката по обвинувањата: НЕ СУМ УБИЕЦ, јас сум само СЕВЕРИНА

Igor
Откако неколку хрватски таблоиди напишаа дека Северина се обидела, заедно со сопругот, да го убијат Милан Поповиќ, таа конечно јавно се произнесе по овој настан....
ЛајфстајлСцена

КАРЛЕУША ЈА МОЛИ СОРАЈА, ТАА ИГНОРИРА: Демантирај дека си се гледала со Душко!

Igor
На Јелена Карлеуша воопшто не ѝ било пријатно кога дознала дека нејзиниот сопруг ѝ купувал скапоцени подароци на старлетата. Затоа се обидела да контактира со...