36.8 C
Скопје
19:25 - 15 јули, 2024

КАРЛЕУША ЈА МОЛИ СОРАЈА, ТАА ИГНОРИРА: Демантирај дека си се гледала со Душко!

На Јелена Карлеуша воопшто не ѝ било пријатно кога дознала дека нејзиниот сопруг ѝ купувал скапоцени подароци на старлетата. Затоа се обидела да контактира со неа преку посредници и да ја натера да ги негира наводите.

Српски „Курир“ открива и дека Јелена искористила повеќе начини да дојде до Сораја, со цел да ја натера да ги демантира сите написи дека се гледала со нејзиниот сопруг.

Според изворите на српски „Курир“, Тошиќ на Сораја ѝ купувал скапи поклони, меѓу кои и алка на Картие вредна 60.000 евра, но и скапа облека и чевли.

Истиот извор вели дека пејачката се сомневала дека нејзиниот сопруг има нешто со Сораја, но дека тоа се случувало во време на нејзината афера со Огњен Врањеш.

Наводно и сето тоа било испланирано за Душко да биде виновен за разводот, а не таа, но не предвидела дека и нејзината „валкана долна облека“ може да биде откриена на истиот начин како и аферата на Тошиќ.

Од друга страна, Сораја сега е во стабилна врска и не ја интересира што има Јелена да каже.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....