14.8 C
Скопје
20:53 - 27 февруари, 2024

Ознака : Ана Марија Јанковиќ

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

ЛОКУМЧЕ: Ана Марија Јанковиќ ќе ве маѓепса со својата божествена убавина и страста кон седмата уметност

М.Р.
Прекрасна млада дама, а веќе истакнат модел кој го освојува светот. Ана Марија Јанковиќ е наш познат модел и дел од модната агенција „Real Woman...
Ви Препорачуваме

Нашата Ана Марија од Скопје зачекори на модната писта на „Guess“ во Лугано (ФОТО)

Васко Спасоски
Вчеравечер во Лугано, Швајцарија се одржа модна ревија со најновата колекција на познатиот бренд за облека „Guess“, а за првпат на неа настапи и една...
Ви Препорачуваме

Преубавата Ана Марија од Скопје стана новото лице на „Guess“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ана Марија Јанковиќ од Скопје е новото лице на светски познатиот бренд – „Guess“. Младата осумнаесетгодишна скопјанка моментално се наоѓа во Лугано, Швајцарија каде веќе...