Обојте ги тмурните денови: Тренд кој оваа есен ќе ја направи весела! (ФОТО)

Точките се незаобиколив принт во текот на пролетта и летото, но судејќи според есенските колекции кои веќе можат да се најдат во бутиците, љубовта кон овој принт не се намалува.

Овој принт е актуелен и оваа есен, затоа, не заборавајте да си купите барем едно парче облека со него.

Точките се супер, точките се хит, точките се модерни и тренди, погледнете…

профимедиа

профимедиа

Слични објави

Ќе ви завидуваат сите комшии: Рецепт за АЈВАР кој секогаш успева

Igor

КОНЕЧЕН ОДГОВОР: Треба ли да носите градник додека спиете?

Igor

Првата дама на САД не штеди – Меланија Трамп заблеска во прескап фустан! (ФОТО)

Igor

Прекумерно се потите за време на топлите денови – Еве како да го спречите тоа!

Еспресо

4 неодоливи летни фустани: Ги прикриваат недостатоците и совршено и стојат на секоја жена! (ФОТО)

Igor

Ефективни и брзи: Направете си сами маски за коса од јогурт

Еспресо

Остави Коментар

2 × 2 =

Слични објави

Ќерката на Велија Рамковски, Лејла е инструктор по јога и изгледа неверојатно секси (ФОТО)

Igor

Домашна чорба од домати

Igor

Тамара „го украде шоуто“ на Макфест

Igor

4 вежби кои засекогаш ќе ви ја отстранат болката од грбот (ВИДЕО)

Igor

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor

Која била Мулан? Легенда за кинеската воинка, спретна со мечот, а нежна како магнолија

Еспресо