21.8 C
Скопје
16:19 - 30 мај, 2024

Ознака : украин

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ФОТО) „РТС“ со СООПШТЕНИЕ за ФОРМАТА на МАСИЧКИТЕ и ВЕЛИГДЕНСКАТА ФОТОГРАФИЈА на КОНСТРАКТА: Масичките се користат повеќе од три години!

М.Р
Велигденската фотографија на Констракта предизвика лавина коментари, бидејќи обликот на масичката потсетува на буквата „З“ (Z) и тоа „не може да биде случајно“, велат гневните...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЏЕНИФЕР АНИСТОН со МОЌНА ПОРАКА до СИТЕ УКРАИНКИ: Вие сте единствени и целиот свет е со вас!

М.Р.
Холивудските ѕвезди не молчат кога е во прашање ситуацијата во Украина. Американската актерка и продуцентка, Џенифер Анистон, пред да дена, точно на Меѓунарoдниот ден на...