Ознака : турнир

Лајфстајл Сцена

Ја растури Серена како од шега: Има 19 години, 6 милиони долари на сметка, на Инстаграм и „пука“ профилот од секси фотки (ФОТО)

Igor
Вчера во финалето на УС-Опен се случи вистинска сензација – потполно неочекувано, титулата ја освои Бјанка Андреску, скратувајќи ја можноста на Серена Вилијамс да влезе...