Tag : теории на заговор

Ви Препорачуваме Сцена Филм и ТВ

Откриена тајната на омилениот божиќен филм!

Слободен Печат
Поминаа полни 29 години откако е снимен филмот „Сам дома“, задолжителен ден од боиќната приказна. Главната ѕвезда Мекколи Калкин (39) имал само 10 години кога...
Лајфстајл Сцена

ТЕОРИИ НА ЗАГОВОР: Бијонсе е постара од што се претставува, а ОВАА пејачка ѝ е ќерка…

Igor
Околу познатите фаци постојат илјадници теории на заговор, а се чини дека Бијонсе им е една од најомилените за тоа. За нејзе често се пишуваше...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian