ТЕОРИИ НА ЗАГОВОР: Бијонсе е постара од што се претставува, а ОВАА пејачка ѝ е ќерка…

Околу познатите фаци постојат илјадници теории на заговор, а се чини дека Бијонсе им е една од најомилените за тоа.

За нејзе често се пишуваше дека никогаш не била бремена, дека децата ѝ ги раѓа сурогат-мајка или дека таа глуми бременост за да може да се објаснат децата кои Џеј Зи ги „прави“ наоколу.

Но, како да беше тоа малку, за Бијонсе се тврди и дека нема 37 години, туку 45 и дека како тинејџерка забременила. Нејзините родители наводно, одлучиле да го одгледаат бебето како нивно. Како што наведува „Дејли мирор“, тајната ја открил член од семејството на Бијонсе.

Според тоа, Соланж не ѝ е сестра, туку ќерка и Бијонсе е доста постара од тоа што тврди. Таа наводно е и родена на 4 септември 1974 година, а актерката Габриел Јунион (46) неколкупати изјавила дека со Бијонсе се познава уште од раните училишни денови.

Секако, Бијонсе уште се нема огласено по повод овие теории на заговор.

Прочитајте и како Мадона го одбрани Мајкл Џексон и им ја затвори устата на сите.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Igor

Автобиографијата на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Еспресо

На денешен ден е родена принцезата Дијана: Нејзините синови требало да имаат други имиња, но нејзината желба победила (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Дали знаете кои се најинтелигентни луѓе во шоу-бизнисот?

Еспресо

Кога Елена Ристеска вежба јога, тоа изгледа ПРЕСЕКСИ! (ВИДЕО)

Еспресо

Среќата најмногу зависи од нас самите: 9 работи кои се потребни за среќа!

Еспресо

Остави Коментар

17 − десет =

Слични објави

На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

Igor

Меган Маркл и Летиција во идентични здолништа (ФОТО)

Igor

ФОТО: Македонската раперка Луна гордо ги покажа своите голи гради!

Васко Спасоски

ФОТО: Се остварија сите пророштва на Нострадамус за 2020 година – Пожари, пандемија, криза, но и земјотресите во Хрватска!

Еспресо

Овие дами го срушија интернетот: Најдраматичните објави за бременост на славните! (ФОТО)

Еспресо

ФАТЕНИ! Бред Пит се почесто во јавноста се појавуваа со оваа актерка! Таа ниту малку не е слична на Анџелина Џоли (ФОТО)

Igor