Ознака : скршени

Лајфстајл Сцена

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Раперот Далибор Андонов Гру беше погребан денес 12 септември, по 3 часот попладне. Вдовицата Даница ја држеле за да не падне кога тргнала поворката, како...