16.8 C
Скопје
02:35 - 26 мај, 2024

Ознака : секс скандал

СветСлајдерСцена

Синовите на Памела Андерсон зборуваат за влијанието на скандалот со секс снимката на мајка им врз нивните животи: „Барем нешто да заработеше од тоа, а таа цел живот е во долгови“

Еспресо
Синовите на актерката и модел Памела Андерсон и музичарот Томи Ли зборуваа за разорното влијание на скандалот со секс снимките на родителите врз нивните животи....
Ви ПрепорачувамеКултураЛајфстајл

НАЈГОЛЕМИОТ СЕКС СКАНДАЛ ВО БЕЛАТА КУЌА: Клајв Овен и Сара Полсон во аферата Клинтон-Левински

Еспресо
Третата сезона од популарната телевизиска серија „Американска крими приказна“, а под назив Импичмент, ќе се знаимава со најголемиот скандал кој ја потресе белата куќа: Аферата...
ЛајфстајлСцена

Девојката која СПИЕЛА со најмалку 13 ФУДБАЛЕРИ од Премиер лигата: Тројката со Руни ми го уништи животот

Igor
Ескорт девојката Џени Томпсон, која заработувала околу 2000 фунти за една вечер, а која спиела со најмалку 13 фудбалери од Премиер лигата, открила поради што...