17.8 C
Скопје
01:11 - 26 мај, 2024

Девојката која СПИЕЛА со најмалку 13 ФУДБАЛЕРИ од Премиер лигата: Тројката со Руни ми го уништи животот

Ескорт девојката Џени Томпсон, која заработувала околу 2000 фунти за една вечер, а која спиела со најмалку 13 фудбалери од Премиер лигата, открила поради што најмногу жали.

Денес 30-годишната Томпсон во 2010 година учествувала во секс во тројка со Вејн Руни и Хелен Вуд, додека сопругата на фудбалерот, Колин, била во петтиот месец од бременоста.

Иако Томпсон во април годинава во своите мемоари “A Man’s World” се присетила на секс- скандалот, вели дека жали што воопшто раскажувала за таа ноќ.

Instagram

Парите од приказната брзо ги потрошила, а потоа паднала во очај, станала анксиозна и имала проблеми со менталното здарвје.

„Верувале или не, не сакам да го истакнувам тоа. Но секогаш кога Хелен ќе ја отвори устата, мене сето тоа ме повлекува. Ја мразам“, рекла Џени.

Вели дека одлучила да не живее во минатото и ѝ се извинила на сопругата на Руни.
Таа ноќ Руни им платил 1700 фунти за секс во тројка, а Џени англискиот фудбалер го обвинила и дека ѝ праќал „валкани“ слики на Скајп и ја викал да имаат секс во семејниот дом.

View this post on Instagram

Current mood ….. ✋️????

A post shared by Jenny Thompson (@jennythompson2013) on

View this post on Instagram

Not your typical ?‍♀️?

A post shared by Jenny Thompson (@jennythompson2013) on

https://www.instagram.com/p/B0MUBu1HVGg/

Слични објави

Јелена Карлеуша „за коси“ ја фати Северина: „Не ме интересира ништо поврзано со Душко“

еспресо

Се огласи отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша: Еве зошто Душко ѝ се јавил на Северина

еспресо

Соседите откриваат какво е семејството на Јована Јеремиќ: „Малку се чудни…“

еспресо

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

еспресо

(Фото) Торта во облик на срце и розово мече: Анастасија Ражнатовиќ слави роденден во Шпанија

Еспресо

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо
Се вчитува....