16.8 C
Скопје
05:03 - 20 мај, 2024

Ознака : лејди дијана

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Филмот „Спенсер“ за ЛЕЈДИ ДИЈАНА е чист маркетинг? На модата очигледно ѝ треба киното!

Еспресо
Конечно се случи – по низа одложувања филмот „Спенсер“ од денес се прикажува во европските кина. Режисерот Пабло Ларен се соочува со митот за Лејди...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

5 ДОЛАРИ НА СААТ: Еве што работела Лејди Ди пред да стане принцеза

Еспресо
Во 1980 година, принцезата Дијана се вработила како дадилка за момчето Патрик во американско семејство кое живеело во Лондон во тоа време. Мајката на момчето...