10.8 C
Скопје
05:06 - 23 мај, 2024

Ознака : лефкада

Дестинации и ДегустацииСлајдер

ПЛАНИРАТЕ ОДМОР ВО СЕПТЕМВРИ? Еве неколку совршени предлози за вас

И. Т.
Септември за многумина е идеален месец за одмор, бидејќи е начин да се избегнат гужвите и да се ужива покрај море на раат. Сепак, времето...
ЛајфстајлСцена

СЕ РАЗГОЛЕ НА ЛЕФКАДА: Нашиот модел по танга на плажа

Igor
Популарната Катарина Ивановска велигденските празници ги помина на песочните плажи на Лефкада. Таа на своите следбеници на Инстаграм им приреди несекојдневна глетка – се фотографираше...