СЕ РАЗГОЛЕ НА ЛЕФКАДА: Нашиот модел по танга на плажа

Популарната Катарина Ивановска велигденските празници ги помина на песочните плажи на Лефкада.

Таа на своите следбеници на Инстаграм им приреди несекојдневна глетка – се фотографираше разголена, само со танга-бикини и фотографијата ја сподели на социјалните мрежи.

Погледнете како таа изгледа:

https://www.instagram.com/p/Bwz1LbJh4_T/

Слични објави

ПАДНА ОДЛУКА: МТВ го избра нашиот евровизиски преставник (ФОТО)

Еспресо

Кој не би ја тренирал? Порно-ѕвездата Миа Калифа ги препоти мажите (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Судбината на Евровизија на „стаклени нозе“: Можно е да се откаже поради коронавирус!

Еспресо

ЗЛАТНА ПАНАКОТА: Десерт кој ќе го обожавате (РЕЦЕПТ)

Igor

310 долари карта за концертот на Мадона: Светската дива ѝ покажа на својата колешка кој е најдобар!

Igor

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАБЛУДИ ВО ХОРОСКОПОТ: Овие особини ги толкуваме сосема погрешно

Igor

ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА БОЈА: Истакнете ги очите со соодветната сенка за вас

Igor

Видео хороскоп за 17 јуни 2019, понеделник

Igor

За зетот не се штеди: Мајката на Богдана открива како ќе го пречека Вељко!

Igor

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли и Бред Пит конечно постигнаа договор за образованието на децата: Се одлучија за „традиционален начин“

Еспресо