Tag : ланче

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Светот зборува за скриената порака во ланчето на Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо
Само неколку дена откако пристигна во Велика Британија, прв пат откако со нејзиниот сопруг принцот Хари објавија дека го напуштаат кралското семејство, Меган Маркл успеа...