36.8 C
Скопје
17:00 - 18 јуни, 2024

Ознака : кит урбан

СветСлајдерСцена

НИ ЈАС НИ КИТ НЕ ЗАВРШИВМЕ СРЕДНО УЧИЛИШТЕ: Никол Кидман во интервју случајно го откри минатото

Еспресо
Актерката Никол Кидман признала, иако случајно, во разговор со радио водителот Кајл Сендлендс дека ниту таа ниту нејзиниот сопруг Кит Урбан не завршиле средно училиште,...
ЛајфстајлСцена

Никол Кидман и Кит Урбан споделуваат нежности кај стигнат (ФОТО)

Igor
Никол Кидман и нејзиниот сопруг Кит Урбан се познати по јавното покажување на нивната љубов на настаните што ги посетуваат. На доделување на ЦМА наградите...