Никол Кидман и Кит Урбан споделуваат нежности кај стигнат (ФОТО)

Никол Кидман и нејзиниот сопруг Кит Урбан се познати по јавното покажување на нивната љубов на настаните што ги посетуваат. На доделување на ЦМА наградите во Нашвил, парот повторно на црвениот тепих покажа дека нивната љубов е силна како и првиот ден.

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Глумицата го привлече вниманието на јавноста и поради уште една работа. Да се потсетиме, пред две години сите запрепастено ги гледаа движењата на Никол Кидман на доделувањето на Оскарот, кога снимката од необичното плескање на глумицата стана вирална.

Подоцна се испостави дека Никол водела сметка за прескапиот прстен и затоа толку внимателно плескала, а сега глумицата пак е во центарот на вниманието.

Сега се работи за нејзиното необичното играње, кое на многумина им стана интересно, а снимките станаа вирални на интернет.

 

Слични објави

Нивес Целзиус позира без долна облека! (ФОТО)

Еспресо

Стопете ги мастите со овие 20 кардио вежби (ВИДЕО)

Igor

После смртта на саканиот Курт Кобејн пејачката Кортни Лав потполно се промени: Дури и во шестата деценија трпи последици! (ФОТО)

Еспресо

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor

Дневен хороскоп 02.10.2019 среда, Раковите ги очекуваат проблеми, Овните ќе влетаат во авантура

Igor

Мет гала 2020: Специјална гостинка ќе биде Мерил Стрип

Igor

Остави Коментар

петнаесет + 6 =

Слични објави

Наташа Беквалац го покажа луксузниот имот и вила! (ФОТО)

Еспресо

По пастрамајлиите, градот Штип може да се пофали и со Марија – најубавата девојка во овој град! (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 20 ноември среда, Близнаците не смеат да си играат со својата позиција, Водолиите ќе бидат пресреќни

Igor

Салатата со овие три главни состојки е вистински оброк за секого (РЕЦЕПТ)

Igor

5 одлични причини – Еве зошто е добро почесто да имате секс!

Igor

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА! Познатата актерка покажа како се носи најпопуларната боја оваа есен (ФОТО)

Igor