28.8 C
Скопје
10:34 - 13 јуни, 2024

Ознака : карактерни

Лајфстајл

Најлесно ДОБИВААТ СЕКС мажите кои ги поседуваат овие 4 карактерни особини

Igor
Ако и вие сте маж чиј сексуален живот не е толку богат како што би сакале, судејќи според едно истражување, можеби проблемот е во вашите...
Лајфстајл

Овие луѓе имаат најбогат сексуален живот! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor
Според истражувањето објавено во списанието „The British Journal of Psychology“, луѓето кои поседуваат 2 одредени карактерни особини имаат најбогат сексуален живот. Имено, во истражувањето учествувале...