Ознака : камила мороне

Лајфстајл Сцена

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor
Манекенката Камила Мороне се појави на црвениот тепих на ексклузивниот настан LACMA Art + Film Gala во Лос Анџелес, во фустан со боја на слонова...