26.8 C
Скопје
16:25 - 25 мај, 2024

Ознака : идрис елба

Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Секоја година по една недела во карантин“: Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер!

Еспресо
Славниот британски актер, музичар и продуцент Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер, откако рече дека мисли оти светот би требало да биде во карантин...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо
Славниот Идрис Елба неодамна со обожавателите сподели дека неговиот резултат за коронавирусот е позитивен, а набргу се зарази и неговата сопруга Сабрина. Актерот повеќе пати...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Не сакаше да се тргне од сопругот кој е болен од коронавирус, па сега стигнаа лошите вести!

Васко Спасоски
Британскиот актер Идрис Елба (47) минатата недела на социјалните мрежи призна дека е позитивен на коронавирус. Неговата сопруга Сабрина Довре (29) не сакала да се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Актерот Идрис Елба кој е заразен со коронавирус, се огласи од изолација! (ВИДЕО)

Еспресо
Славниот британски актер, музичар и продуцент Идрис Елба (47), објави дека е позитивен на коронавирусот – COVID19. Актерот е во самоизолација и ги извести сите...