14.8 C
Скопје
08:30 - 15 април, 2024

Ознака : бурни реакции

Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Секоја година по една недела во карантин“: Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер!

Еспресо
Славниот британски актер, музичар и продуцент Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер, откако рече дека мисли оти светот би требало да биде во карантин...