20.8 C
Скопје
02:17 - 18 јуни, 2024

Ознака : дневник

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Дневникот на Амбер Херд потврдува насилство врз Деп: „Жал ми е што те повредувам!“

Еспресо
Последните новости од судењето Џони Дип против Амбер Херд се чини дека потврдуваат дека, без разлика дали Џони Деп имал или не насилнички ставови, актерката...
ЗдравјеИстражувањаСлајдер

НАВИКА КОЈА ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ ДА ЗАСПИЕТЕ СЕКОЈА НОЌ СО ЛЕСНОТИЈА: Потребна ви е само една тетратка

М.Р.
Ако страдате од несоница, постои еден лесен метод што може да ви овозможи мирен и квалитетен сон, а тоа е пишување дневник пред спиење. Не...