Tag : дланките

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Зошто Викторија Бекам постојано ги крие дланките?

Еспресо
Сопругата на поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, Викторија Бекам важи за вистинска икона на стилот, а секоја нејзина модна комбинација добива исклучително високи оценки.Меѓутоа, иако знаеме...
Лајфстајл Сцена

Овековечени отпечатоците од дланките и нозете на Кијану Ривс (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Актерот Кијану Ривс, препознатлив по својата скромност, хуманитарност и добри дела, ги овековечи отпечатоците од своите дланки и нозе во цемент пред ТЦЛ Кинескиот театар...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian