Tag : отпечатоците

Лајфстајл Сцена

Овековечени отпечатоците од дланките и нозете на Кијану Ривс (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Актерот Кијану Ривс, препознатлив по својата скромност, хуманитарност и добри дела, ги овековечи отпечатоците од своите дланки и нозе во цемент пред ТЦЛ Кинескиот театар...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian