17.8 C
Скопје
06:26 - 13 јуни, 2024

Ознака : дијана ѓоковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) „Пред да умре сакаше да ги крстиме децата“: Дијана Ѓоковиќ си ја отвори душата и откри поради кого Новак е посветен на верата

Еспресо
Дијана Ѓоковиќ, мајката на најдобриот тенисер на светот, раскажа како е крстен Новак, кој и самиот повеќепати нагласувал дека е посветен на верата. Дијана зборувала...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

(ВИДЕО) НОВАК ПРИРЕДИ ПРЕКРАСНА РОДЕНДЕНСКА ПРОСЛАВА ЗА СВОЈАТА МАЈКА: Госпоѓа Дијана Ѓоковиќ беше пресреќна!

М.Р.
Мајката на Новак Ѓоковиќ, Дијана вчера го прослави својот 58 роденден. Најдобриот тенисер на светот и неговото семејство приредија спектакуларна прослава за неговата мајка.  ...