9.8 C
Скопје
02:40 - 15 април, 2024

Ознака : божиќен пост

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

НАСКОРО ЗАВРШУВА БОЖИЌНИОТ ПОСТ: Што се случува со нашето тело и ум?

М.Р.
Шест неделниот божиќен пост завршува оваа недела. Секоја година се поствува прашањето колку овој пост е всушност здрав. Постот подразбира воздржување од мрсна храна, но...