11.8 C
Скопје
19:38 - 28 февруари, 2024

Ознака : билјана јаневска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

МИСИЦАТА БИЛЈАНА ЈАНЕВСКА: Српските момци се да ги грабнеш и да бегаш, годинава сакам да станам и мајка и успешна политичарка!

Еспресо
Македонската убавица Билјана Јаневска, која минатата година освои три престижни награди за убавина и стана Прва придружничка на изборот за убавина Мис модел туризам во...
UncategorizedЕспресоЖенски печатСлајдер

БИЛЈАНА ЈАНЕВСКА, ЕМ МИСИЦА ЕМ КАНДИДАТКА НА СОВЕТНИЧКА ЛИСТА: „Убавината и политиката одат заедно!“

Ј.К.Д
Македонската убавица Билјана Јаневска, која освои три престижни награди за убавина и стана Прва придружничка на изборот за убавина Мис модел туризам во светот, е...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Билјана Јаневска – главна женска на главната шпанска плажа

jasmina.kantardzieva
Билјана Јаневска неодамна ја освои титулата прва придружничка на изборот за убавина Мис модел туризам во светот. Ама не само тоа…Таа е девојка со богат внатрешен...