26.8 C
Скопје
13:46 - 14 април, 2024

Ознака : кандидатка

UncategorizedЕспресоЖенски печатСлајдер

БИЛЈАНА ЈАНЕВСКА, ЕМ МИСИЦА ЕМ КАНДИДАТКА НА СОВЕТНИЧКА ЛИСТА: „Убавината и политиката одат заедно!“

Ј.К.Д
Македонската убавица Билјана Јаневска, која освои три престижни награди за убавина и стана Прва придружничка на изборот за убавина Мис модел туризам во светот, е...