25.8 C
Скопје
13:11 - 14 април, 2024

Ознака : бен афлек

СветСцена

Најдобрата поранешна сопруга: Џенифер Гарнер му ја спасува кариерата на Бен Афлек!

Еспресо
Џенифер Гарнер би можела да ја добие титулата за најдобра поранешна сопруга на светот, а тоа е и повеќе од заслужено, во однос на тоа...
Uncategorized

Бен Афлек ги изгуби нервите: На улица се расправал со бившата сопруга (ФОТО)

Слободен печат
Бен Афлек и Џенифер Гарнер до неодамна оставаа впечаток за поранешни сопружници кои одржуваат коректни односи поради нивните три деца. Меѓутоа, нивната жестока расправија пред...
ЛајфстајлСцена

Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Igor
Глумецот Бен Афлек, чија зависност од алохолот е позната, повторно е снимен под дејство на алкохол.  На снимката се гледа како пијан оди по улица...