23.8 C
Скопје
12:18 - 14 април, 2024

Ознака : ноа

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Полицијата се сомнева дека Огњен Д. имал соучесник во убиството на Ноа: Ќе се сослушуваат најблиските на злосторникот

Еспресо
Тиктокерката Ноа Миливојев беше брутално убиена и распарчена, а главен осомничен за ова грозоморно злосторство е нејзиното момче Огњен Д. Огњен бил сомнителен од самиот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Белграѓани се збогуваат со Ноа: Палат свеќи на главниот плоштад за убиената тиктокерка

Еспресо
Со палење свеќи, ЛГБТ+ активистите како и активистите за правата и заштитата на жените и човековите права ѝ оддадоа почит на трагично настраданата девојка, чии...
СветСлајдерСцена

Првиот сопруг на Џенифер Лопез има страшно предвидување за нејзиниот брак со Афлек: „Таа не се смирува само со една личност“

Еспресо
Првиот сопруг на Џенифер Лопез, Ојани Ноа, не верува дека венчавката на неговата поранешна со Бен Афлек ќе трае вечно.  Првиот сопруг на Џенифер Лопез,...