23.8 C
Скопје
01:03 - 13 јуни, 2024

Ознака : џеј шети

СветСлајдерСцена

Еве кој ќе ги венчава Џенифер Лопез и Бен Афлек и зошто токму тој е избран да ја предводи свадбената церемонија

Еспресо
Џенифер Лопез и Бен Афлек викендов ќе се венчаваат по вторпат, овој пат во присуство на поголема публика од пријатели и роднини, а забавата ќе...