11.8 C
Скопје
22:11 - 29 февруари, 2024

Ознака : андријана мациев

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Андријана Мациев ќе биде погребана денес во 14 часот: „(Фејсбук) профилот на нашата Анчи ќе биде отворен за вашите пораки“ – напиша Јулија

Еспресо
Пејачката и водителка Јулија која го загуби своето единче – ќерка, уметницата Андријана Мациев, се огласи на Фејсбук страницата на ќеркаси соопштувајќи го времето на...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АНДРИЈАНА! „Минатата година го прославив во кревет, а сега летам кога одам“

Ј.К.Д
Од сесрце ѝ го честитаме роденденот на нашата уметница Андријана Мациев, жена-борец пред која симнуваме капа, откако се избори со ракот, а за чие искуство...