19.9 C
Скопје
18:25 - 18 мај, 2022

Андријана Мациев ќе биде погребана денес во 14 часот: „(Фејсбук) профилот на нашата Анчи ќе биде отворен за вашите пораки“ – напиша Јулија

Пејачката и водителка Јулија која го загуби своето единче – ќерка, уметницата Андријана Мациев, се огласи на Фејсбук страницата на ќеркаси соопштувајќи го времето на денешниот погреб.

„Телото на моето ангелче, на мојата Андријана, на мојата Ан, мојата светлина, божествена љубов и добрина, ќе биде изложено денес, петок (13.мај) во капелата на градските гробишта Бутел во 14 часот“, напиша Јулија и информираше дека „(фејсбук) профилот на нашата Анчи ќе биде отворен за вашите пораки“.

„Наша Ан, летај со ангелите“ – напиша Јулија.

„Мојот ангел одлета, мојата зеница, светлина, голема уметница…“- Јулија ја потврди страшната вест; ви пренесуваме дел од необјавената автобиографска книга на Андријана Мациев

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....