37.8 C
Скопје
17:45 - 19 јули, 2024

Ознака : 42 години

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) РАЗВОД ПО 42 ГОДИНИ БРАК: Актерите Лазар и Даница Ристовски решија да се разделат

Еспресо
Популарната актерска двојка Лазар и Даница Ристовски по 42 години брак решија да го продолжат својот живот одвоено. Даница и Лазар потврдија дека се разведуваат...