4 неодоливи летни фустани: Ги прикриваат недостатоците и совршено и стојат на секоја жена! (ФОТО)

Жените се најубави кога ќе облечат летен фустан и ќе ја понесат насмевката со себе…

Фустаните се неизбежно парче облека за секоја жена. Во текот на летните горештини тие се вистински спас за секоја дама. Не е потребно да правите комбинации од блуза и пантолони или слично, едноставно облечете фустан и веќе сте дотерани.

Ви нудиме 4 неодоливи летни фустани кои ги прекриваат недостатоците и и стојат токму на секоја жена, погледнете…

Лелеав фустан до колена

profimedia

Долг фустан на раскопчување

profimedia

Фустан на едно рамо

profimedia

Заводлив фустан до подот

profimedia

Слични објави

Серена Вилијамс го облекла најскапиот ОМЛЕТ на светот за најпрестижниот моден настан на светот (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер и Џенифер Лопез се новите заштитни лица на Версаче кампањата (ВИДЕО)

Слободен Печат

Наизглед неспоиво: Сите трендсетерки полудеа по овој интересен аутфит! (ФОТО)

Igor

43-годишна мајка на четири деца прогласена за најубавата жена во светот (ФОТО)

Еспресо

Џон Траволта воочи историска грешка во новиот филм на Тарантино!

Слободен Печат

Стилот на штедливата Кејт Мидлтон сите сакаат да го копираат: Цветен фустан и чевли од кои не се одвојува веќе четврто лето! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − десет =

Слични објави

Сега и на плажа е можно да го сокриете вишокот килограми: Трик со бикинито кој веќе го користат и светските ѕвезди (ФОТО)

Еспресо

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Igor

РЕЦЕПТ по кој ПОЛУДЕ СВЕТОТ: Направете одличен ручек за само 5 МИНУТИ! (ВИДЕО)

Igor

На девојчето за крај на хемотерапијата му направиле прослава од автомобил: Ме преплавија емоции!

Еспресо

Наши миленици: КЛЕА

Еспресо