30.8 C
Скопје
13:33 - 10 август, 2022

Категорија: Слајдер

Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 27 јуни – Погледнете што ве очекува оваа сабота!

Еспресо
ОВЕН Харизматични сте и добро се снаоѓате во работната средина. Во љубовта сериозно го разгледувате вашиот однос, особено ако досега сте имале несогласувања со партнерот....
Свет Слајдер Сцена

Метју Пери повторно ги запрепасти фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Свет Слајдер Сцена

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо
Шарлиз Терон изјави дека Сегал не е некој миленик на понежниот пол… Убавата Шарлиз Терон во најновото интервју жестоко го прозва актерот Стивен Сегал и...
Свет Слајдер Сцена

Мерил Стрип одржа лекција: Доста ми е од цинизам, критичност и било какви барања – нема повеќе задоволување!

Еспресо
Познатата филмска дива и повеќекратна оскаровка во текот на својата повеќедецениска кариера си поставила неколку ставови за луѓето и животот… „Повеќе едноставно немам трпение за...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Скопјанката Нора од „Задруга“ не престанува да ги „вознемирува“ обожaвателите со секси фотки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната скопјанка Елеонора Миљковиќ очигледно нема намера да престане со објавување жешки фотографии на својот профил на Инстаграм. Откако дојдоа летните денови, се почесто имаме...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Мел Гибсон отпуштен од „Побуна во кокошарникот“ откако Винона Рајдер го обвини за антисемитизам

Еспресо
Холивудскиот режисер, глумец и продуцент Мел Гибсон (64) го изгуби ангажманот во долгоочекуваното продолжение на анимираниот филм „Побуна во кокошарникот“ (Chicken Run) на Нетфликс, тврдат...
Свет Слајдер Сцена

Мајли Сајрус за четири месеци само двапати ја измила косата!

Еспресо
Познатата пејачка ги изненади обожавателите со изјавата за хигиена и потврди дека во текот на неколкумесечната изолација не водела многу грижа за косата, и ја...
Свет Слајдер Сцена

Мистерија стара 36 години: Познатата пејачка со децении крие дека има ќерка?

Еспресо
На нејзините фанови им е познато дека познатата поп ѕвезда го загубила детето во далечната 1984 година, но нејзиниот поранешен сопруг тврди дека тоа не...
Свет Слајдер Сцена

Пејачката позната по скандалозното однесување призна: Половина година сум трезна

Еспресо
Пејачката по операцијата на гласните жици гостуваше во емисија во која откри дека сега навистина е трезна. Мајли Сајрус, позната по една од најекстремните трансформации...