Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Откако престана да биде членка на познатата група „Спајс Грлс“, Викторија Бекам се посвети на градењето на сериозна дизајнерска кариера. Во нејзиниот стил секогаш преовладува сериозното и деловното, но и префинетото.

Нејзиното издание на насловната на „Вог“ пријатно ги изненади сите, а таа веднаш заработи илјадници комплименти.

Бекам на самата насловна позира во префинет и елегантен фустан со кралско сина боја со еден ракав во кој изгледа како грчка божица.

Фустанот го потпишува грчкиот бренд „Zeus + Dione“, што е за Викторија прилично неочекуван избор, бидејќи навикнати сме да ја гледаме исклучиво во парчиња на својот бренд. Викторија Бекам на насловната страница ја прикажала својата моќ, женственост, карактер, но и префинетост, со што буквално потсетува на божица.

Викторија Бекам (45) која е мајка на четири деца ги покажала фантастичните нозе во жешки кратки пантолони со боја на цигла кои ги искомбинирала со гламурозна кошула во истата сина нијанса на фустанот од насловната.

Ова за неа нетипично голо издание ги воодушеви нејзините фанови кои на социјалната мрежа ја опсипаа со комплименти.

Слични објави

Меган Маркл не старее: Се појави фотографија од божиќна забава од пред 22 години!

Теодора Циклевска

За овој специјален кондом ќе ви бидат потребни четири раце (ВИДЕО)

Igor

Добила име според ЈОГУРТ! Еве како Ѓура и сопругата го одбрале името за нивната ќерка

Igor

Дали средствата за дезинфекција навистина го убиваат коронавирусот?

Еспресо

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Igor

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Igor

Остави Коментар

десет + седумнаесет =

Слични објави

Видео хороскоп за 17.05.2019, петок

Igor

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо

Необичен стил: Зошто сите гледаа во Марија Шарапова?

Igor

НОВ ЅВЕЗДЕН ПАР: Дуа Липа во врска со малиот брат на познатите модели

Igor

Мишел Фајфер со тренинг против коронавирусот: Вака му даде поддршка на светот (ФОТО)

Еспресо

Сајмон и Гарфанкел го објавија првиот мегахит, Клептон и Арета Френклин со албуми кои им ја променија кариерата и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо