Северина ги излуди обожавателите со својот стајлинг (ФОТО)

Во жешки мини пантолончиња и проѕирен топ, Северина направи пеколна атмосфера во Аурора облечена во комбинација која ја истакна нејзината беспрекорна фигура.

– Секаде ме дочекуваат како своја, но никаде како во Аурора… Каков концерт, какво лудило…. Ви благодарам! – се заблагодари убавата пејачка до верните обожаватели кои заедно со неа ги пееја хитовите.

Северина неодамна се врати од урција каде уживаше заедно со својот сопруг Игор Којиќ.

Слични објави

ТАП 011 во оригинален состав настапи на белградскиот „Beer Fest“: Публиката целосно откачи (ВИДЕО)

Igor

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Ким Кардашијан сака да го плати лекувањето на девојката застрелана на протестите за Џорџ Флојд

Еспресо

Фановите разочарани од дрскоста на Мадона: Кралицата никогаш не доцни, но и не наплаќа 600 долари за седиште

Igor

Пченкарна проја со кисели краставички (РЕЦЕПТ)

Igor

Готово за 5 минути: Чоколадни коцки со ореви

Igor

Остави Коментар

13 + оне =

Слични објави

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Хоакин Феникс, Синтија Ериво и „Кралот лав“ добитници на филмската награда на ПЕТА!

Еспресо

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Еспресо

„Тие зборови најмногу ме заболеа“: Џеј Зи откри што му кажал Коби Брајант месец дена пред смртта! (ФОТО)

Васко Спасоски

Не тагуваше долго: Ријана веќе има ново момче?

Еспресо

ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЏИПОТ: Карлеуша шокираше со изгледот во краток розев фустан (ФОТО)

Igor