Ќерката на Цеца го покажа задникот, на КОМЕНТАРИТЕ им нема крај (ФОТО)

Згодната наследничка на фолк ѕвездата ги покажа своите атрибути, а коментарите не можат да запрат.

Младата поп пејачка Анастасија Ражнатовиќ и понатаму со својот дечко Џорџе Кулјиќ ужива на Миконос, каде го прослави својот 21. роденден. Освен што ужива, Анастасија ги полни батериите за претстојниот период, а исто така со своите објави привлекува огромно внимание на Инстаграм.

Откако се сними во минијатурно бикини, кое повеќе откривало отколку што покривало, згодната ќерка на Цеца заблеска во едноделен костим за капење во кој до израз дојде нејзината позадина, која гордо ја покажа во видео снимката. Видео снимката можете да ја погледнете на нејзиниот Инстаграм профил.

Слични објави

Принцот Хари откри дека ќе има само две деца

Igor

Ќерката на Робин Вилијамс објави досега невидени фотографии со својот славен татко (ФОТО)

Еспресо

Ова е трикот кој Џенифер Лопез го користи за секогаш да изгледа совршено!

Igor

Роналдо ги запрепасти фановите со сосема неочекувана фризура!

Еспресо

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат

Стари филмови кои се идеални да ги погледнете со своите деца додека сте во карантин! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × пет =

Слични објави

Џеј Зи објасни зошто со Бијонсе не станале додека се интонираше америкнската химна на Супербол (ВИДЕО)

Васко Спасоски

10 вежби кои ви гарантираат совршен стомак до лето (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 28 септември: Ракови, прифатете го ТОЈ повик!

Igor

Бредли Купер го освои срцето на новата Бонд девојка!

Еспресо

Карантинска Барби – првата кукла со мустаќи и подочници

Еспресо

Некогаш НАЈПЛАТЕН МОДЕЛ, а сега непрепознатлива и со целулит (ФОТО)

Igor