Џенифер Лопез со фотката во бикини ги излуди сите (ФОТО)

Веќе сите многу добро знаат какво тело има пејачката и актерка Џенифер Лопез, а таа тоа уште еднаш го покажа со новата фотка на Инстаграм каде позира во костим за капење.

Нормално тешко е да не се забележи совршено оформениот стомак, а овој пат ниту Клои Кардашијан не остана имуна на нејзината фигура. „Какво тело“, напиша Кардашијанката покрај неколку заљубени емотикони.

View this post on Instagram

Mediterranean. 🌊

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Освен неа, фотката ја коментираше и вереникот на Џеј Ло, Алекс Родригез.

– Не можам да престанам да ја гледам оваа фотка.

Слични објави

Без коментар: Српската пејачка Дуња пред еден ден остана без татко, а веќе се слика по гаќички за на Инстаграм (ФОТО)

Igor

НАЈУБАВИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА (ВТОР ДЕЛ)

Igor

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Васко Спасоски

ПЕЈАЧКАТА И ВОДИТЕЛКА СТАНА МАЈКА: Се породи Бојана Скендеровски

Igor

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor

По бизарните слики, Мајли Сајрус овој пат ја покажа брадавицата во Њујорк! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

БРЕД ѝ порачал на АНЏЕЛИНА: Потпиши ги документите или ќе платиш

Igor

ПОПУЛАРНИ ЖРТВИ: Тие поминувале низ тешки физички, емоционални и психички малтретирања!

Igor

Големиот хит на групата „Квин“, „We Are The Champions“ стана „You Are The Champions“ во чест на здравствените работници (ВИДЕО)

Еспресо

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Еспресо

Девојката на милијардерот Илон Маск е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат